لول سوئیچ شناور پدالی

نتیجه‌ای پیدا نشد.

لول سوئیچ شناور پدالی

سوئیچ سطح یا لول سطح، ابزاری برای اندازه گیری سطح مایعات، پودرها و دانه هاست که در فرآیندهای صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. در همه این فرآیندها از مخازن استفاده می شود. پس اندازه گیری سطح برای دانستن ظرفیت باقیمانده و همچنین پر شده مخازن، امری ضروری به نظر می رسد. برای این منظور از دو ابزار یعنی ترانسمیتر سطح و لول سوئیچ بهره می برند که هر یک مزایای خاص خود را دارند. 

اگر اطلاعاتی در خصوص لول سوئیچ داشته باشید، حتما می دانید تا چه حد در صنایع پر کاربرد هستند. انواعی از آن ها توسط مشتریان خریداری می شود و لول سوئیچ شناور پدالی یکی از آن هاست. اگر می خواهید بهترین اطلاعات ممکن را در مورد این نوع از لول سوئیچ به همراه شیوه خرید آن را به دست آورید، تا انتهای این مطلب همراهمان باشید. ضمنا اطلاعاتی در زمینه شیوه تشخیص گیج فشار اصلی از تقلبی هم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. 

سوئیچ سطح چیست؟

لول سوئیچ یا سوئیچ سطح به منظور تشخیص سطح مایع و ذرات یک مخزن یا لوله به کار می رود. همچنین این دستگاه در تشخیص مرزی مشترک بین مایعات مختلف نیز کاربرد دارد. با استفاده از عملکردهای الکتریکی موجود روی این ابزار، اندازه گیری سطح مایعات به سادگی تمام صورت می گیرد. با مقایسه ای بین سوئیچ سطح و ابزارهای مشهور دیگر، متوجه راحت تر بودن کار با این ابزار می شویم. حتی استفاده از انواعی مانند سوئیچ شناور پدالی ساده تر از موارد دیگر است و این را باید یکی از دلایل محبوبیتش عنوان کرد.

این کلیدها هم به عنوان سوئیچ های کنترلی و هم ابزارهای هشدار دهنده استفاده می شوند و خاموش یا روشن کردن بار را در بر دارند. یک خروجی سوئیچی در سوئیچ های سطح به کار رفته اند و انواع مختلف نرمالی اپن، نرمالی کلوز، حالت جامد و حالت الکترومکانیکی را دارند. 

لول سوئیچ شناور پدالی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

از انواع گوناگون سوئیچ سطح که اتفاقا تعداد آن ها کم هم نیست عبور کنیم، به سوئیچ شناور پدالی می رسیم که ویژگی های جذابی در خود دارد. متخصصان از این ابزار به عنوان پرکاربردترین نوع لول سوئیچ نام می برند که روی سیالی که قرار است اندازه گیری شود، نصب یا شناور می گردد. تا زمانی که شناور در موقعیت افقی یا بالاتر از آن قرار داشته باشد، شناور به همین حالت باقی می ماند و این یعنی سطح برای استفاده کاملا مناسب است. 

حال اگر شناور از خط مد نظرمان پایین تر برود، این یعنی سطح افت پیدا کرده است. در این صورت پیغامی از سوی این دستگاه صادر شده، یا این که خروجی کلید الکتریکی آن تغییر داده می شود. از اجزای مهم این سوئیچ ها می توان یک آهنربا با کلید دو تیغه ای یا دو پل را نام برد. سیگنال الکتریکی توسط این اجزا ارسال می گردد. 

از دیگر کاربردهای آهنربا باید تغییر موقعیت در کلید را نام برد. مکان آهنربا هم خود توسط موقعیت شناور و بر حسب سطح سیال تعیین می گردد و این خلاصه ای از روند کارکرد لول سوئیچ شناور پدالی است. آشنایی با این محصول به اندازه شیوه تشخیص گیج فشار اصلی از تقلبی اهمیت دارد. 

شیوه تشخیص گیج فشار اصلی از تقلبی

به خاطر موفقیت روزافزون بسیاری از برندهای تولید کننده گیج فشار و لول سوئیچ، برخی کسب و کارها دست به کار شده و نسخه های تقلبی را در دسترس قرار داده اند. همین موضوع سبب شده کاربران گاهی خرید اشتباه و غیر اصلی داشته باشند. برای همین باید با شیوه تشخیص گیج فشار اصلی از تقلبی آشنا باشند.در این بخش نکاتی را در این باره معرفی می کنیم که در زمان خرید باید حواستان به آن ها باشد. 

  • اغلب گیج های چینی یا کالاهای فیک موجود در بازار آلیاژ استیل براق تری دارند، در صورتی که نوع اصلی با آلیاژی به صورت مات به همراه درخشش و انعکاس نور کم در دسترس قرار می گیرد که همیشه هم این طور نیست. 
  • در مدل های غیر اصل، عقربه ها در شرایط عجیبی قرار گرفته و پیچ ها روی آن ها بسیار نزدیک به هم متصل شده اند. این در حالی است که فاصله بین المان ها در مدل اصلی کاملا مشخص است. 
  • واشر محافظ پشتی با blow out که از اجزای مهم یک گیج فشار به شمار می رود، حتما باید در سمت چپ گیج قرار گرفته باشد. البته این برای مدل های 10 سانتی است و برای مدل های 16 سانتی در بخش پشتی، بالا یا وسط تعبیه می شود. این در حالی است که واشر حتی در مدل های 10 سانتی درست در وسط دستگاه قرار دارد و این از راه های اصلی تشخیص گیج فشار اصلی از تقلبی است. 

قیمت لول سوئیچ شناور پدالی چه قدر است؟ 

کارشناسان در چند سال اخیر به اهمیت فراوان لول سوئیچ شناور پدالی پی برده و سعی در ساخت مقادیر زیادی از آن ها داشته اند. به همین خاطر اکنون برندهای سازنده برای این دستگاه زیاد هستند، اما تنها به برخی از آن ها می توان اعتماد کرد. در سایت ما لیست برندهای مورد اعتماد در این حوزه درج شده است که می توانید خرید خود را از آن ها انجام دهید. با توجه به این فراوانی، طبیعتا قیمت هر یک نیز متفاوت است. 

با وجود این که لول سوئیچ شناور پدالی به صورت کلی قیمتی اقتصادی و مناسب برای هر بودجه ای دارد، اما برخی عوامل نظری شرکت تولید کننده، طول سنسور، آلیاژ و جنس به کار رفته، دما و فشار قابل تحمل و تعداد فناوری ها موجود اشاره کرد. همچنین به این خاطر که این تجهیزات از خارج از کشور وارد می شود، نوسانات ارزهایی مانند دلار نیز تاثیر مستقیمی روی آن دارند. پس خرید در زمان درست به عنوان یکی از نکات مهم برای تهیه این ابزار به حساب می آید. 

سخن آخر؛ خرید لول سوئیچ شناور پدالی

لول سوئیچ شناور پدالی از جمله ابزارهای مفید و دارای مزایای گوناگون در صنایع است که ویژگی های آن به همراه شیوه تشخیص گیج فشار اصلی از تقلبی در این مقاله معرفی شدند. شاید بدانید این روزها منابع زیادی چه به صورت اینترنتی و چه حضوری، لول سوئیچ شناور پدالی را معرفی می کنند، اما مشتریان به خاطر خدمت رسانی اصولی و سریع و همچنین خدمات پس از فروش نظیر گارانتی، فروشگاه اینترنتی ما را انتخاب می کنند. 

برای این منظور کافیست با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته، یا به این صفحه رفته و انواعی از دستگاه های این حوزه را با جزئیات و تصاویر ببینید. پروسه سفارش در این سایت چند دقیقه بیشتر وقتتان را نخواهد گرفت. بعد از آن تیم ما تمام تلاشش را برای ارسال سریع کالا به درب منزل یا محل کار انجام می دهد. 

keyboard_arrow_up